Maak een afspraak
MijnJvG
Login voor jouw gegevens

Drs. Mr. J.A.F. de Jong

Nucleair Geneeskundige

BIG-nummer: 29908946701

Nucleair geneeskundige Jeroen de Jong

Drs. Mr. J.A.F. de Jong

Nucleair Geneeskundige

BIG-nummer: 29908946701

Nucleair geneeskundige Jeroen de Jong

Als medisch specialist in beeldvormende diagnostiek is drs. mr. Jeroen de Jong bij Jan van Goyen verbonden aan de Osteoporose poli. Samen met zijn collega voert hij de botdensiometrie onderzoeken uit, ook wel dexa-scans genoemd. Hierdoor probeert hij zo goed mogelijk de aandoening van een patiënt in kaart te brengen.

‘Nucleaire geneeskunde is een breed vakgebied en altijd sterk in ontwikkeling. Ik zou nu niet kunnen inschatten waar we over tien jaar toe in staat zijn. Dat maakt het vak heel interessant. Wij zijn steeds beter in staat om nauwkeurig patiënt-specifieke ziekteprocessen in kaart te brengen. Hierdoor zijn we in het diagnostisch proces van de patiënt een belangrijke toevoeging.

Wat wij doen is voor de patiënten soms lastig te begrijpen. Wanneer ik dit rustig en uitgebreid uitleg, kunnen ze dit erg waarderen. Met ons hele team proberen we er alles aan te doen om iemand zo goed mogelijk te helpen, en de patiënt heeft een belangrijke stem in dit proces.’

Opleidingen

  • 1997-2001 Rechten richting Privaatrecht Universiteit Utrecht
  • 2001-2007 Geneeskunde Universiteit Utrecht
  • 2007-2011 Opleiding Nucleaire geneeskunde UMCU
Behandelingen:

Zoek & Vind