Veelvoorkomende aandoeningen van de algemene interne geneeskunde
Donderdag, 19 maart 2020
St. Ignatiuscollege, Jan van Eijckstraat 47, 1077 LH Amsterdam.
Op donderdag 19 maart organiseren de internisten van Medisch Centrum Jan van Goyen het Symposium Interne Geneeskunde voor praktijkondersteuners en doktersassistenten over veelvoorkomende aandoeningen van de algemene interne geneeskunde. Accreditatie is aangevraagd voor NVDA.
Programma
18.00 – 18.35 uur | Schildklierfunctie | dr. Annegreet Vlug, internist-endocrinoloog |
18.35 – 19.20 uur | Analyse anemie | dr. Fanny Lauw, internist-infectioloog |
19.10 – 19.30 uur | Continue glucosemeting; nooit meer vingerprikken | Trins van der Linden, diabetesverpleegkundige |
19.30 – 20.00 uur | Cardiovasculair risicomanagement | dr. Dominique Verhagen, internist-infectioloog |
Leerdoelen tijdens deze avond zijn o.a. hoe interpreteer ik de schildklierfunctie? Welke behandelingen passen daarbij? Hoe snel een gedachte te vormen over de oorzaak van anemie? Welke bepalingen helpen om tot een snelle werkdiagnose te komen? Wat zijn de voordelen van continue glucosemeting? Bij welke patiënten met HVZ moet je een risicoprofiel bepalen?
Aanmelden?
Aanmelden kan tot en met 13 maart uitsluiten via huisartsen@jvg.nl onder vermelding van voor- en achternaam, functie, organisatie en registratienummer kwaliteitsregister. Deelname aan het symposium is gratis.